Zespół

Zespół doskonalił swoje kompetencje i pogłębiał znajomość różnych branż w ciągu długoletniej współpracy z klientami przy sporządzaniu i rozliczaniu projektów inwestycyjnych i szkoleniowych.

eo

Emilia poszukuje funduszy na rozwój Twojej firmy. Analizuje Twoje potrzeby inwestycyjne i weryfikuje Twoje szanse na pozyskanie dofinansowania. Sporządza wnioski i biznes plany do UE, a po uzyskaniu dofinansowania pomoże Ci stworzyć analizę płynności finansowej całego projektu, aby nie zabrakło Ci gotówki na realizację.

Emilia Ostapowicz

Główny analityk & Co-Founder
Kasia

Kasia pomoże rozliczyć Twoją dotacje z UE, tak aby wszystkie dokumenty zostały złożone terminowo a końcowa kontrola projektu zakończyła się sukcesem.

Katarzyna Anszczak (Zielenkiewicz)

Analityk finansowy
mo

Mariusz jest doradcą w zakresie nowych technologii m.in. Cloud Computing, aplikacje webowe i mobilne. Jeśli Twój projekt dotyczy zakupu licencji na oprogramowanie komputerowe, stworzenie systemu B2B lub serwisu internetowego, doradzi Ci jaką technologię powinieneś wybrać, mając na uwadze czas realizacji, złożoność projektu i dostępne pieniądze.

Mariusz Ostapowicz

New Technology Advisor & Co-Founder

Lidia Wysocka

Doświadczony przedsiębiorca i mentor z pasją do marketingu i technologii.
Jako konsultant i właściciel współpracuje ze start-upami z USA, UE i Polski, pomaga zdefiniować model biznesowy, podejście rynkowe i rozszerzyć ich działalność.
Organizator dedykowanych projektów szkoleniowych, wykorzystujący nowatorskie metody ich finansowania
Doświadczenie zebrane z różnych branż i rynków sprawiło, że wie jak przyspieszać rozwój firmy i doskonalić działania marketingowe.

Lidia Wysocka

Doradca do spraw szkoleń i rekrutacji

Jeśli chcesz się skonsultować lub spotkać z jednym z nas to napisz!